У Глухові зводять другий поверх казарми

Як відмічають представники забудовника, вже могли б вигнати вищі стіни, але часом заважала погода. Усе ж, за їх розрахунками, роботи ідуть за планом. Це все, що вдалося дізнатись у представника забудовника. Детальний репортаж з майданчика, на жаль, зробити не вдалось. Бо не знайшлось того, хто може розповісти якісь деталі.

До речі, будівництво казарм – це цілий всеукраїнський проект #184. У його рамках по всій країні піднімаються в небо відразу 184 забудови для військових.

Нагадаємо, тендер через «Прозорро» на будівництво казарми поліпшеного планування у військовому містечку по вул. Суворова виграв сумський забудовник ТОВ «Топаз». На ці роботи виділено 14,1 млн грн.

Згідно документів, двоповерхова казарма розрахована на 125 осіб. Тут будуть розташовані 25 спальних п’ятимісних кімнат, 12 ванних з душовими з лінійним трапом та одна з душовою кабіною, 13 санвузлів, кухня, хол, гладильня–сушарня та пральня.

Уся казарма, включно з оздоблювальними внутрішніми роботами, має бути зведена до 18 грудня 2018 р. Як зазначено у договорі, підрядник упродовж 10 років несе гарантійні зобов’язання, тож відповідає за будівлю.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах