У гуртожитку сталася “плазмова” крадіжка

До Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся 28–річний житель міста. Чоловік розповів, що свій плазмовий телевізор дав у тимчасове користування своєму знайомому, який проживає в одному з гуртожитків міста. Однак нещодавно приятель повідомив неприємну новину – позичена техніка зникла з кімнати при невідомих обставинах.
Правоохоронці, провівши перевірку, встановили, що крадіжки причетний 25-річний колишній сусід по кімнаті приятеля заявника.

У скоєному молодий чоловік зізнався та пояснив, що з гуртожитку виїхав, бо в місті винайняв квартиру. Коли приїхав за речами, сусіда по кімнаті вдома було, тож він і вирішив прихопити з собою ще й телевізор. Відеотехніку «підприємливий» чоловік в подальшому здав до ломбарду. Отримані 2 000 гривень витратив на оплату за оренду житла.

Наразі слідчі пред’явили роменчанину підозру за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та направили дане кримінальне провадження до суду. За скоєне йому може загрожувати до трьох років ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах