У Конотопі декомунізували Діда Мороза

У Конотопі вирішили, що вітати дітей з Новим роком Дід Мороз та Снігуронька уже не будуть. Відтепер конотопці та мешканці багатьох інших українських міст матимуть можливість приймати вітання від Святого Миколая.

Це – черговий крок у декомунізації. Принаймні так стверджує засновник етнокультурного проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, який займається організацією головної ялинки країни на Софійській площі. «Ми довгий час популяризували цю ідею і тепер це дійсно отримало масовий характер. Дід Мороз — вигаданий персонаж і пережиток радянського минулого. Від цього потрібно йти», — сказав Добруцький.

Відмовляються від пострадянських героїв і в Конотопі. Новорічні та різдвяні свята тут будуть проведені виключно в національних традиціях. І відкривати головну ялинку Конотопа 19 грудня буде святий Миколай. Про це повідомили у відділі культури і туризму міської ради.

Нагадаємо, Діда Мороза було офіційно затверджено на засіданні Політбюро у 1935 році, щоби замінити Святого Миколая і Різдво Христове новим святом — «пролетарським Новим роком».

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах