У Конотопі перебої з Інтернетом через перевірку СБУ

Протягом останніх днів у деяких конотопців можуть виникати проблеми з доступом до Інтернету через перевірку телекомунікаційних провайдерів, яку проводить СБУ.

Як повідомили в ТК «Зурбаган», у зв’язку з проведенням перевірки службою СБУ постачальників зовнішніх світових каналів зв’язку, можливі короткочасні перебої с доступом до ресурсів, сайтів та іншого, якщо вони знаходяться за межами України.

Зазначається, що орієнтовний час закінчення цих перевірок невідомий. Наразі ведуться роботи по задіянню резервних зовнішніх каналів.

За інформацією прес-служби СБУ, перевірки ведуться через те, що співробітники Служби безпеки України викрили низку телекомунікаційних провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих «ДНР/ЛНР», тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Директор телекомунікаційної компанії «Зурбаган» Андрій Рошкован у коментарі Директор телекомунікаційної компанії «Зурбаган» Андрій Рошкован у коментарі ТопКонотопу зазначив, що наразі вживаються всі необхідні заходи, аби абоненти відчували мінімум проблем з використанням послуги доступу в Інтернет. На жаль, сказати, що проблема вирішена повністю не можна. Проте перебоїв вже набагато менше ніж вчора.

Поділитися в соціальних мережах