У Конотопі розглянули 11 справ про доведення неповнолітніх до стану сп’яніння

У 2017 році проведено 24 засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, на яких було розглянуто 46 справ про адміністративні правопорушення:

– ст.150 КУпАП “Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями “-1 справа;

– ст.152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів”-17 справ;

– ст.156 ч.2 КУпАП “Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” (продаж неповнолітнім пива, алкогольних напоїв або тютюнових виробів) -6 справ;

– ст.175-1КУпАП “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” -2 справи;

– ст.180 КУпАП “Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння”-11 справ;

– ст.183 КУпАП “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб”-2 справи;

– ст.197 ч.2 КУпАП “Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання”-2 справи;

– ст.212-1 ч.2 КУпАП “Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини”-5 справ.

З розглянутих справ на 45 правопорушників накладено штрафів на загальну суму 16626 грн. та 1 справу закрито по ст.22 КУпАП.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах