У Конотопі стерилізуватимуть бездомних тварин

Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради уклало договір на стерилізацію бездомних собак з однією з ветклінік міста. Про це інформує Конотоп.Сity з посиланням на громадську організацію «Друзі тварин». В Управлінні ЖКГ інформацію підтвердили.

На стерилізацію з бюджету виділили близько 20 тисяч гривень. За інформацією від зоозахисників, вартість процедури для однієї собаки обійдеться приблизно у 778 гривень, тому грошей вистачить на 25 бездомних песиків.

Громадська організація закупила спеціальні кліпси. Їх чиплятипуть тваринам на вуха після стерилізації та обов’язкового щеплення від сказу. Потім бездомних собак повернуть під опіку кураторів та занесуть у спеціальну базу даних, щоб їх могли знайти потенційні господарі.

В.о начальника Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Артем Колесников розповів, що механізмів для реалізації відповідної програми поки немає. До 31 грудня від ветеринарної клініки, з якою підписали договір, мають надійти пропозиції щодо подальшої співпраці.

Поділитися в соціальних мережах