У Конотопі теж повіджималися

Популярний світовий флешмоб 22 Pushup Challenge нарешті дістався й до Конотопа. Зробити на камеру 22 віджимання і таким чином висловити підтримку українським захисникам із посттравматичним синдромом першими зважилися учасники військово-спортивного гуртка “Джура”. Модератор відеоролика у кращих традиціях “віджимального флешмобу” передав естафету учням Конотопської гімназії, меру та своїм колегам “джурам” з Кролевецького району.

Цікаво, що за локацію для запису спортивної відеоестафети, учні 7-ї школи обрали залізничний вокзал. І це далеко не тому, що Конотоп має статус вузлової станції. Справа в тому, що на момент зйомки хлопці якраз повернулися із урочистостей у Крутах.

Нагадаємо, цей флешмоб родом із США. Саме тут після оприлюдення статистики суїцидів серед ветеранів, активісти зважилися на неординарну акцію пітримки. Аби висловити свою небайдужсть до діючих і колишніх воїнів, а також популяризувати здоровий спосіб життя, громадськість і вигадала 22 Pushup Challenge. Його суть полягала у тому, що учасники протягом 22-х днів віджимаються 22 рази, записують це на відео і передають естафету далі.

В Україні ця акція набрала популярність завдяки участі у ній відомих українських волонтерів, журналістів, чиновників, військових вищого рангу і навіть цілих держструктур. Не оминула модна хвиля і Сумщину.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах