На Конотопщині важитимуть вантажівки

На території Конотопського району планується розміщення  вагових комплексів на автомобільних дорогах загального користування. Представники Укртрансбезпеки Сумської області, Конотопського ВП ГУНП, філії «Конотопський райавтодор», Держгеокадастру обстежили місце на території Дубов’язівської селищної ради, де було запропоновано розмістити пункт габаритно-вагового контролю (вагові комплекси).

На даний час вирішуються питання з приводу пошуку альтернативних варіантів розташування майданчиків для вагового контролю, які б відповідали технічним вимогам,  та щодо фінансування проведення робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації.

Основна мета — здійснення габаритно-вагового контролю за транспортними засобами, габаритно-вагові параметри яких перевищують нормативні –  запобігання та недопущення руйнування автомобільних доріг загального користування.

На сьогодні нормативними документами передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) – не більше 40 т. Зазначена норма не відрізняється від норм, передбачених європейським законодавством.

Вагові комплекси розміщуються на облаштованих майданчиках. За допомогою спецтехніки проводиться зважування. Водій одразу отримує чек, в якому зазначена вага транспортного засобу.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах