У Конотопі відкрили стрілецький тир для школярів

Більше десяти років пройшло відтоді, як тири, що функціонували на базі навчальних закладів Конотопа, прийшли у занепад.

І ось сьогодні, в умовах неоголошеної війни, з’явилася потреба подбати про те, щоб школярі мали навички у поводженні зі зброєю. У школах збільшують кількість годин на предмет “Захист Вітчизни”. Починають відновлювати тири.

Перший і поки що єдиний тир у Конотопі відкрили на базі СШ №3. Початок його роботи символічно співпав зі святом захисника України.

На ремонт приміщення з міського бюджету було виділено 40 тисяч гривень. Тир відремонтували, хоча залишися деякі роботи, які ще потрібно буде завершити. Перш за все, це стосується заміни освітлення, а також старого покриття на підлозі.

img_0650-jpg-pagespeed-ce-vlgigomb2k

Тир складається з великої стрілецької зали і класу, де учні зможуть здобувати теоретичні знання, відразу підкріплюючи їх практичними навичками.

Спробувати себе в ролі влучних стрільців прийшли у день відкриття тиру школярі з різних навчальних закладів міста.

“Як для першого разу, то учні впоралися з завданням досить непогано, – прокоментував завідувач сектору спорту відділу у справах молоді та спорту Сергій Євдоченко. – Звичайно, потрібно ще чимало працювати, аби відточити навички стрільби. Але з іншого боку, з 90-х років подібні змагання у Конотопі, та й в інших містах, не проводились, бо курсу на військово-патріотичне виховання молоді в цей час не було. Тепер у нас є тир, є можливості і є бажання займатися цим”.

У день відкриття тиру в СШ №3 працювали польова кухня, в фойє були представлені виставки оберегів, фотосушка, майстер-класи з плетіння учнями маскувальних сіток, проходив збір овочів та речей для воїнів АТО тощо.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах