У Конотопі військових, які прибули на дислокацію, півдоби протримали на холоді

Відомий сумський фотограф Олексій Целік обурився нетеплим прийомом українських військових, які прибули на ротацію у Сумську область (як повідомлялося у ЗМІ , 22 жовтня до Конотопа на постійне місце дислокації прибула 58 окрема мотопіхотна бригада).

“Більше пів-доби протримали на холоді з 14оо неділі до 03оо ночі понеділка. А можновладцям там, як тепло у службових кабінетах та службових автівках. Вояків тіки вночі розвезли по холдодним спортзалам. І шо головнокомандуючий вважає, що це нормальне ставлення до професійних військових?

Впевнений, що на плановий ротацію були закладені кошти МО. І оце поїдьте поясніть чоловікам, що тут умови розміщення, харчування набагато гірші, аніж в зоні бойових дій. Чому?” – написав Олексій Целік у Фейсбуці.

За словами фотографа, деякі свідомі громадяни на нього накинулися за те, що він оприлюднив таку інформацію, і що, мовляв, дані про пересування військових оголошувати у соцмережах неможна.

“А мені болить, що до військових людей хєнерали та влада ставляться гірше, аніж добрий хазяїн до домашніх тварин. Сумно і гірко. Здоров”я же дешевше і легше поберегти, аніж потім дорого лікувати”, – пояснив свою позицію сумчанин.

Поділитися в соціальних мережах