У Конотопі змінять Генеральний план міста

Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, виконавчий комітет Конотопської міської ради на підставі рішень міської ради від 28.08.2018 (двадцять шоста сесія сьоме скликання) «Про затвердження програми забезпечення міста містобудівною документацією на 2018-2022 роки» та від 28.01.2015 (п’ятдесят восьма сесія шосте скликання) «Про затвердження Програми забезпечення міста містобудівною документацією на 2015-2017 роки» повідомляє про початок розробки проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп», «Історико – архітектурного опорного плану», «Плану зонування території».

Мета розробки – приведення до вимог діючого законодавства містобудівної документації м. Конотоп.

Головним відповідальним виконавцем та розпорядником коштів на виготовлення містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури Конотопської міської ради. Виготовлення містобудівної документації (розробки проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп», «Плану зонування території») буде виконувати ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю. М. Білоконя.

“Пропонуємо мешканцям міста, фізичним та юридичним особам надавати свої пропозиції в письмовій формі або на ел.адресу: [email protected], до відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради. Пропозиції будуть прийматись з дня опублікування повідомлення в ЗМІ до 31.12.2018 року”, – повідомляють у мерії Конотопа.

Поділитися в соціальних мережах