У коренях дерева знайшли дві мінометні міни

Впродовж 22 листопада піротехнічна група Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) знешкодила 4 боєприпаси часів минулих війн. Крім того, громадяни виявили ще одну підозрілу знахідку. Всі вибухонебезпечні предмети були знайдені на території Ямпільського району та смт Велика Писарівка.

Зокрема, роменські піротехніки знешкодили у спеціально відведеному місці шляхом підриву 122-мм і 30-мм артилерійські снаряди, а також дві 120-мм мінометні міни часів Другої світової війни. Їх напередодні знайшли у коренях вивернутого дерева на відстані 300 м від житлових будинків с. Родіонівка Ямпільського району і за 300 м до автошляху Родіонівка-Марчихина Буда.

Цього ж дня о 09:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета у смт Велика Писарівка. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це 120-мм артснаряд. Його знайшли місцеві жителі на відкритій території за 150 м від житлових будинків. На місці виявлення вибухонебезпечного предмету виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

sam_2539

Поділитися в соціальних мережах