У крадія викрали викрадене

Протягом кількох годин працівники Шосткінського відділу поліції отримали одразу два повідомлення про викрадення велотранспорту. Об’єднувало потерпілих те, що велосипеди викрадали у них біля магазинів, які вони залишили непристебнутими. Різнились лише населені пункти. 

Провівши ряд пошукових заходів поліцейські встановили причетність до зникнення двоколісних 55-річного жителя одного із сіл району. У скоєному він зізнався. Чоловік розповів, що того дня приїхав на своєму велосипеді до товариша у гості, з яким вирішили випити «за зустріч». А коли настав час повертатися додому, поїхати вирішили вдвох. За словами підозрюваного, аби товаришу не йти пішки, він вирішив поцупити для нього велосипед, що стояв біля найближчої крамниці. Та по дорозі заїхали у сусіднє село, аби перепочити. Зупинились також біля магазину. Взяли спиртного та прилягли відпочити. А коли прокинулись, велосипед вже вкрали у них. Тож, втрату компенсували черговою крадіжкою двоколісного. 

Та якщо 33-річна потерпіла сама випадково натрапила на свій велосипед у сусідньому селі, куди попрямувала у справах, інший власник двоколісного викрадене отримав від працівників поліції. Сьогодні у відношенні «велосипедного» зловмисника працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. За скоєні крадіжки йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах