У любительки алкоголю виявили паспорт часів СРСР

Лише за вихідні дні поліція Сумщина виявила близько десяти правопорушень, вчинених іноземними громадянами.

 Білопільські полісмени виявили одного іноземця, що розпивав спиртне у громадському місці та трьох громадян сусідньої держави, котрі порушили вимоги Правил дорожнього руху.

Два подібні порушення виявили працівники Кролевецького району. Крім того, вони склали адмінпротоколи за ст. 175-1 ч.1 КУпАП на ще одного іноземця, котрий палив у громадському місці. 

За цією ж нормою закону були притягнуті до адмінвідповідальності двоє іноземців липоводолинськими полісменами.

За систематичне розпивання спиртних напоїв, появу в громадських місцях у п‘яному вигляді та інші подібні порушення складені адмінпротоколи на двох іноземців працівниками Путивльського відділу поліції. Крім того, співробітники міграційної служби склали на порушників протоколи за ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України). 

Працівники Тростянецького відділення поліції в ході операції «Мігрант» виявили жінку, котра проживає в Україні із паспортом зразка 1974 року (виданий за часів Радянського Союзу) та має діючий паспорт сусідньої держави. Жінка потрапила в поле зору правоохоронців з причини зловживання алкоголем та розпивання спиртного в громадських місцях. Щодо неї були складені два адмінпротоколи: працівниками міграційної служби – за ст. 203 КУпАП, і полісменами – ст. 178 ч. 2 КУпАП, щодо неї підготовлене звернення до суду на подальшу заборону в’їзду на територію України. 

Крім того, поліцією Путивля та Середино-Буди були встановлені двоє іноземців, що мали при собі наркотичні речовини. Відповідно перший, 39-річний громадянин однієї з азійських країн, колишніх республік СРСР, другий – 47-річний громадянин сусідньої держави. Обидва мали при собі паперові згортки з марихуаною, кожен вагою 10 грамів.

Конотопські полісмени в рамках операції виявили в дачному бидинку 42-річного іноземця, що має посвідку на проживання в Україні, посуд для виготовлення наркотичних речовин групи опіатів, та близько 3 літрів рідини, схожої на опій ацетильований, а також 6 шприців з залишками такої рідни.

Наразі всі «знахідки» вже направлені на експертне дослідження, за виявленими фактами відкриті кримінальні провадження за статтею 309 КК України (незаконне виготовлення й зберігання наркотичних речовин). Слідчі дії тривають. Встановлюються інші особи, причетні до виготовлення та розповсюдження дурман-зілля.

Поділитися в соціальних мережах