У магазині Сум обікрали касира

Правоохоронці області протягом двох останніх діб розкрили 11 крадіжок майна громадян.

Так, сумські розшуковці розкрили 3 крадіжки: у першому випадку 39-річний сумчанин поцупив із каси магазину 2000 гривен, у другому – двоє приятелів віком 24 та 25 років із банківської картки 39-річного жителя Сум тихцем зняли 32 000 гривен, у третьому – 26-річний молодий чоловік зі своїм 31-річним товаришем із Сумського району зняли та викрали кришку каналізаційного люку.

Наразі за цими фактами вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за відповідними частинами статті 185 КК України «Крадіжка».

Глухівські правоохоронці, виїхавши на повідомлення про крадіжку грошей з приватного житла, з‘ясували, що до зникнення 1250 гривень «доклав руку» 44-річний син власника будинку.

Працівники конотопської поліції викрили 41-річного жителя райцентру, який, перебуваючи у торгівельному центрі, тихцем зняв із манекена та викрав нову куртку. Іншого «любителя» чужого статку правоохоронці Конотопщини викрили у крадіжці банківської картки, з якої 35-річний зловмисник у подальшому зняв і витратив на свої потреби 1000 гривень.

Лебединські стражі порядку відкрили 2 кримінальні провадження стосовно 26-річного жителя району. З‘ясувалось, що молодий чоловік шляхом вільного доступу поцупив у своєї односельчанки електроінструмент та складові до бензопили. Проте цього зловмиснику здалося замало, і наступної ночі він повернувся на подвір‘я до обікраденої жінки, щоб винести ланцюги до бензопили та інструменти, які пригледів, але не забрав напередодні.

На крадіжці «погорів» 65-річний житель Путивльського району, котрий, перебуваючи у гостях, викрав із будинку гостинного господаря 600 гривень.

Спокусився чужим майном і 34-річний житель Сумського району. Місцеві полісмени викрили його у вчиненні крадіжки електроінструменту із садиби 28-річної жительки іншого села цього ж району, та відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка).

Наразі за кожним фактом проводяться відповідні перевірки та ведеться досудове слідство, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах