У мами забрали трьох дітей

Служба у справах дітей разом з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ювенальною превенцією Конотопського ВП ГУНП України в Сумські області вилучила із сім’ї громадянки К. трьох малолітніх дітей шести, трьох та одного року. Про це повідомили у службі у справах дітей Конотопської міської ради.

«Матір часто залишала дітей без догляду, не дивлячись на неодноразові попередження про недопущення таких випадків. Під час чергового візиту до оселі К. фахівці знову застали дітей одних. Вони були брудними та недоглянутими, голодними. Одяг та взуття, речі першої необхідності були в занедбаному стані, не придатному для користування. Продукти харчування в будинку були взагалі відсутні. Молодша дитина спала на брудній, смердючій постільній білизні», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з матір’ю протягом трьох годин намагались встановити зв’язок, але безрезультатно. Тому працівники змушені були доставити дітей до дитячого відділення лікарні під нагляд медичного персоналу, пише topkonotop.com.

Поділитися в соціальних мережах