У мережу виклали відео з моментів ДТП на Сумщині

Камери відеоспостереження часто фіксують різноманітні дорожньо-транспортні пригоди.

Ось, наприклад, випадок на перетині вулиць Ціолковського та Ковпака у місті Глухів. Перша із зазначених є головною. Водій «Ниви», виїжджаючи на неї, мав пропустити повз себе всі транспортні засоби, однак дотримався цієї вимоги, можна сказати, лише наполовину. Пропустивши одну автівку, він чи то не побачив наступної, чи – вирішив, що може проскочити. Результат – зробив потужний «хук справа» іномарці, у якої була перевага в русі.

Інший інцидент – на вулиці Шевченка, напроти ТРЦ «Юність» зупиняється іномарка. Її водій відкриває дверцята. Якраз у цей самий момент тут, на вузькому проміжку автосмуги намагаються роз’їхатися два легковики. Один, – «ВАЗ-110», залишає поза увагою порух дверцят іномарки, зачіпає їх, і… У Глухові теж, виявляється, існують диваки, схильні до випробовувань своїх засобів пересування на екстремальну пасажиромісткість.

Один (точніше – одна) з них зуміла помістити на своєму скромному моторолері аж трьох товаришів. Усі разом вони від’їхали від парковки ТРЦ «Юність» і дісталися аж «Дитячого світу», де і були зупинені патрульним поліцейським екіпажем.

1498217680_02-1

Джерело: kourier.in.ua
Поділитися в соціальних мережах