Мерія Сум передумала приймати програму по ліквідації амброзії

На засіданні депутатської комісії Сумської міськради з питань ЖКГ депутати обговорювали необхідність прийняття цільової міської програми по ліквідації амброзії.

Заступник директора департаменту інфраструктури міськради Тетяна Калінінська нагадала, що на поточний рік на заходи по боротьбі з амброзією в Сумах було виділено з міського бюджету 190 тис. грн. Виконує роботи КП «Зеленбуд». На сьогодні фактично використано вже 180 тис. грн, ліквідовані осередки зростання небезпечного бур’яну на озері Чеха, Дуровщині, у Басівському парку, на Басівській площі, на вул. Криничній, Троїцькій, Труда і в пров. Монастирському, пише shans.com.ua.

– У цьому році вперше за багато років було виділено кошти на локалізацію цієї проблеми, і фактичні результати роботи показали, що зазначеного фінансування занадто мало, треба як мінімум 300 тис. грн, – сказала Калінінська.

Але наступний рік департамент пропонує не приймати окрему програму по боротьбі з амброзією, а просто включити відповідні заходи в програму реформування ЖКГ – колишня програма в цьому році закінчується, і зараз комунальники вже працюють над створенням нової – на 2018-2020 роки.

– А як ви контролюєте виконання робіт? – поцікавився член комісії Геннадій Гризодуб.

– Виїжджаємо на місце разом із «Зеленбудом» і дивимося на результат, – відповіла чиновниця. – Акт на видалення видається фітосанітарною інспекцією, у ньому зазначено місце і обсяги, і за цим актом ми перевіряємо фактичне виконання.

У підсумку депутати підтримали включення заходів по боротьбі з амброзією в програму ЖКГ на 2018-2019 роки з пропонованим комунальниками фінансуванням 300-500 тис. грн на рік.

Поділитися в соціальних мережах