У міськраді не знають, скільки в Сумах аварійних будинків

Просілий фундамент, напівзруйновані балкони, тріщини вздовж стін.. Всі ці проблеми досить часто нагадують сумчанам про «принади життя» в аварійних або напіваварійний будинках. Та одна справа, коли будинок знаходиться на консервації, і зовсім інша – коли в ньому живуть люди і щодня дякують вищим силам, що їм не впала стеля на голову.

Крім того, актуальним залишається питання: що саме вважати аварійним будинком? Цегла, що падає на голову, дах, що протікає, або пошкоджений фундамент? Примітно, що міська влада таку інформацію, а також кількість подібних споруд приховує.

У відповідь на офіційний запит до міської влади із проханням вказати кількість аварійних будинків в місті, їх адресу і кількість проживаючих людей, надійшла невтішна відповідь:  такої інформації ні у департаменту інфраструктури, ні в мерії міста Суми немає в готовому вигляді.

Як можна поліпшити ситуацію з небезпечним проживанням сумчан не в дуже безпечних будинках, якщо не володіти інформацією про те, скільки їх і де вони знаходяться?

Джерело: https://www.0542.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах