У Могриці провели всеукраїнський еко-трейл

Це – перший еко-трейл, який провели на Сумщині. Брати участь у забігу забажало близько 30 людей віком від 17 до 55 років. Окрім сумчан, приїхали з Києва, Броварів, Лозової, Харкова.

“З друзями побачили, що буде відбувається вперше в Могриці еко-трейл – вирішили приїхати, спробувати, пробігтися. Дуже сподобалися краєвиди. Досить незвична траса: дуже багато підйомів і спусків”,- ділиться враженнями учасник із Києва Володимир Сологуб.

Серед спортсменів-бігунів – семеро жінок. «Біг для мене – це медитація. Тобто під час бігу відключається весь негатив і ти залишаєшся один на один зі своїми думками. Ми пройшли 1,5 км по трасі, вона злегка вразила, але сподіваюсь, що все буде добре. Спуски трошки лякають», – розповіла сумчанка Марина Гога.

За словами організаторів, змагання у Могриці зробили на кшталт тих, які провели торік на Харківщині. “Було три кола по 4 км, може трошки більше. Тому, що трейл передбачає не точно виміряну трасу. Були категорії 18-50 та 50+. Учасники нагороджувалися в абсолюті з 1 по 5 місце, в категорії з 1 по 3”, –  зазанчив співорганізатор змагань Віталій Івах.

Поділитися в соціальних мережах