У недобросовісного фермера забрали 172 гектари

Органи прокуратури області, реалізуючи функцію представництва в суді, продовжують роботу щодо припинення порушень, які відбуваються під час користування землями державної власності.

Так, прокуратурою області встановлено, що у 2014 році громадянином для ведення фермерського господарства на пільгових умовах поза конкурсом одержані в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, розташовані на території Буринського району області.

Як повідомила прокурор відділу прокуратури Сумської області Альона Кошлякова, майже одразу, у порушення умов договору та вимог земельного законодавства, без згоди орендодавця їх передано у суборенду приватному підприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Ураховуючи зазначені порушення, прокуратурою області до Буринського районного суду спрямовано позов у інтересах Головного управління Держгеокадастру в Сумській області про розірвання договорів оренди земельних ділянок загальною площею 172 га та вартістю понад 5 млн грн, визнання недійсними договорів суборенди.

Поділитися в соціальних мережах