У новорічну ніч на Сумщину нагрянув київський посадовець у гарному настрої

На пункті пропуску «Катеринівка» в Глухівському районі в новорічну ніч несподівано для підлеглих з’явився голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Генерал-лейтенант і привітав прикордонників, і особисто проінспектував несення служби в святкову ніч. Як повідомлялося раніше на сайті відомства, перед новим роком значно збільшився потік бажаючих перетнути кордон: так, тільки за добу 31 грудня прикордонники оформили 180 тисяч подорожуючих і близько 40 тисяч транспортних засобів. Для забезпечення порядку і посилення безпеки в святкові дні було додатково залучено 5 тисяч прикордонників, пише nedelya.info.

За неофіційними даними, у пункті пропуску голова Держприкордонслужби пробув недовго, поїхав у гарному настрої. Нагадаємо, уродженець села Дунаєць Глухівського району Петро Цигикал очолив прикордонслужбу в липні 2017 року.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах