У парку ім. Кожедуба з’явиться wi-fi

У центральному парку імені Кожедуба планують встановити точку безкоштовного wi-fi. Прийняли це рішення завдяки опитуванню на веб-ресурсі «Ваша Думка». Воно тривало місяць. Долучилося до опитування майже 300 людей. Там сумчанам запропонували 5 точок розміщення wi-fi.

Антоніна Кохан, директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міськради, повідомила: «Найпопулярнішою зоною для розташування точки wi-fi, на думку містян, є парк відпочинку імені Кожедуба. Трошки менше голосів набрала зона набережної парку Кожедуба і решта також були прихильниками тієї чи іншої зони, але для нас важливо, що ми визначилися з пріоритетом. Ця точка буде врахована в першу чергу».

Михайло Горкуша, координатор всеукраїнської ініціативи «Активна громада», говорить: «Інструмент «Ваша Думка» позиціонується як інструмент. Громадяни можуть долучитися до прийняття рішень владою в тому чи іншому питанні, і за функціоналом громадяни можуть обрати одну відповідь, один з варіантів, можуть також виставити пріоритетність тих чи інших варіантів».

Wi-fi планують встановити у листопаді. Це було перше пілотне опитування на веб-ресурсі «Ваша Думка». За словами Антоніна Кохан, директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міськради, наступне опитування стосуватиметься впровадження в Сумській міській раді та у місті програми розвитку громадянського суспільства.

Поділитися в соціальних мережах