У парку імені Кожедуба оселився Жулік

Лиса до контактного звіринця у парку імені Кожедуба. Рудого вирішили залишили та назвали Жуліком. Дика тварина вже має своє помешкання та справжнього друга Горошка.

20806593_1343329225787839_1350524978_oСторожевий пес та лис потоваришували із перших днів. Обидва вони знайди. От тільки собака дещо старше за рудого, тож взяв його під опіку та не відходить ні на крок.

“Вони постійно разом, як справжні друзі. Лащаться мордочками один до одного, граються м’ячем та їдять”,- говорить Юрій Богдан, власник лиса.

Визначилися господарі не тільки з ім’ям нового постольця, а й з раціоном. Хижак їсть, в основному, м’ясо та не відмовляється і від молока, говорить Олена. Саме вона доглядала за твариною від самого початку. Це, за її словами, не аби як влинуло на його характер.

“Він більше схильний  до жінок. Не так їх боїться. З чоловіків майже нікого не підпускає, окрім господаря. Зате в нього на руках лежить, як кошеня”, – розповідає Олена Посудевська.

Інших людей лисеня поки боїться, тож власники взялися за його соціалізацію. По півгодини на день вони обовязково проводять разом із ним: годують, беруть на руки чи граються, аби він звикав до людей. Надалі із твариною планую влаштовувати невеликі прогулянки парком на поводку. Сумчани ж, які вже побачили лиса в живу, не проти таких експерементів.

“Він такий милий та добрий, здаєтсья. Мені зовсім не хочеться його боятися. Крім того, я бачила у соціальній мережі  фотографію цього лисеняти в обіймах кролика. Саме тому я не думаю, що він може завдати комусь шкоди”, – ділиться враженнями сумчанка Тетяна.

20793005_1343326332454795_2120763788_n

Лікарі-ветеринари ж попереджають, якщо вже і зважилися на такого домашнього улюбленця, то слід проконтролювати, аби ані люди не нашкодили лису, ані він їм.  Для цього необхідно дотримуватися певних правил:

З твариною обов’язково потрібно займатися, аби вона звикала до нового оточення. Тоді максимально ймовірне мирне співіснування хижака з людьми. Основним же під час догляду за лисицею є проведення всіх щеплень. Робити їх потрібно за аналогією із собаками.

Жулік же вже побував у лікаря. Там йому зробили перше в житті щеплення – від сказу. Виселяти дикого постояльця зі свого двору власники не планують. Навпаки ж, днями для тварини завершили будівництво нових апартаментів.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах