У патрульної поліції з’явиться новий підрозділ

Про це повідомив в. о. начальника управління патрульної поліції в Сумах Олексій Калюжний на засіданні депутатської комісії міськради з питань законності та коммайна 21 серпня.

За його словами, новий підрозділ запрацює вже найближчим часом і займеться громадською безпекою. Оскільки в Сумах немає муніципальної міліції, як в інших містах, обсяг роботи у наших поліцейських дуже великий, пише shans.com.ua.

– З початку року – 50 тисяч звернень громадян, на які потрібно відреагувати, – поскаржився Калюжний депутатам. – Наприклад, за минулу ніч ми отримали 91 звернення, і це тільки по лінії 102, не враховуючи тих подій, з якими патрульні самі стикаються під час патрулювання. Ми вже давно подаємо пропозиції в департамент Нацполіції, і ось, нарешті, рішення прийнято: нам внесуть зміни в штат, і буде створено ще один структурний підрозділ. До нового року в ньому буде 29 чоловік, а з наступного року планується близько 60. Це дасть можливість хоч трохи розвантажити патрульні наряди і акцентувати увагу на безпеці дорожнього руху.

Поділитися в соціальних мережах