У приватному будинку гасили пожежу

19 грудня о 20:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в літній кухні по вул. Київській у Ромнах. Телефонувала господарка, яка побачила дим, що йшов з-під покрівлі будівлі.

На місце виклику прибув черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Як було встановлено, загорілося перекриття кухні та вогонь загрожував перекинутися на розташовані поруч з обох боків господарчу споруду і житловий будинок.

О 21:09 рятувальники локалізували загоряння та відвернули небезпеку від сусідніх будівель. О 21:32 пожежу – ліквідували. Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вогонь лише встиг пошкодити перекриття літньої кухні на площі 8 кв. м.

За попередніми висновками фахівців, спричинило загоряння порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Як свідчить статистика, з похолоданням дана причина фіксується у більшості пожеж. Тому рятувальники вкотре наголошують: обігріваючи оселю, слідкуйте за станом печей та димоходів. Не забувайте чистити сажу. Не складайте поблизу та не сушіть на печі горючі предмети. У жодному разі не розпалюйте вогонь бензином, іншими легкозаймистими рідинами та не залишайте обігрівальні прилади без нагляду.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах