У річці знайшли два боєприпаси

У Ромнах групою підводного розмінування Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Ігора Споденейка були вилучені з водойми 2 артилерійських снаряди часів Другої світової війни калібру 120 мм, пишуть на сайті Центру.

Боєприпаси виявив місцевий мешканець у річці Сула в районі так званого Зеленого мосту, про що відразу сповістив органи влади. На даний момент вибухонебезпечні предмети вивезені за межі населеного пункту та знищені шляхом підриву. Водолази детально обстежили водоймище у районі знахідки на предмет виявлення інших боєприпасів.

03380

ДСНС України звертається до громадян з застереженням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

Поділитися в соціальних мережах