У Ромнах чоловік до смерті побив товариша, який випив його горілку

о Роменського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що за місцем проживання помер 58-річний житель міста. Цілу добу пролежав постраждалий у своєму домі. Знайшла ж його дружина, яка останнім часом не проживала з чоловіком через його потяг до спиртних напоїв.

Як з’ясували правоохоронці, напередодні господар вітав гостей, з якими лихо вжив горілки. Уся компанія залишилася в будинку на ночівлю. Зранку й трапилося лихо. Розплющивши очі, підозрюваний вирішив втамувати похмільний синдром. Ще вночі він приткнув пляшку горілки за диван, та знайти її другого дня не вдалося. Розлютившись, 28 – річний чоловік почав будити господаря. Та дізнавшись, що той її “спустошив”,  розійшовся не на жарт, вдався до кулаків і  стусанів ногами. Товариші ж не придали цьому значення й “опрокинули” ще по декілька чарок спиртного. Лише тоді покинули господу.

Поліцейські встановили, що помер чоловік, сидячи за столом. При огляді тіла ними були виявлені травми грудної клітини, множинні переломи ребер, що свідчило про явне побиття. Під час допиту підозрюваний, у своє виправдання, повідомив, що коли наносив тілесні ушкодження, то навіть не думав, що вони матимуть такі  наслідки.

Наразі відносно затриманого слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). За скоєне йому може загрожувати від десяти до п’ятнадцяти років ув’язнення.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах