У Ромнах кияни два роки розчищатимуть Сулу, в якій дохла риба

Київська фірма «Фастгеоресурс» розпочала розчищати річку Сулу в Ромнах. Товариство є інвестором і генеральним підрядником, а роботи виконує на замовлення державного підприємства «Укрводсервіс».

Як розповів заступник Роменського міського голови Іван Яременко, управління ЖКГ неодноразово зверталося до Сумського обласного управління водних ресурсів із проханням налагодити якість води в річці, особливо після масового мору риби в Сулі, однак, «не склалося».

Проте місту пощастило – воно потрапило під програму охорони Дніпра (Сула є однією з найбільших його приток) і з бюджету Ромен не витрачено ані копійки.

Планується, що почистять майже 2 кілометри річки в межах Роменської міської ради, у тому числі півкілометра – першочергово. Також наводитимуть лад на прибережних смугах. Роботу «розтягнуть» на два роки, 10% виконають до кінця 2016-го, а решту вже завершать у наступному.

«Люди чистять, роблять, із міського бюджету ми нічого не витрачаємо, а отримуємо річку й пляж, я вважаю, це для нас прекрасно», – зазначає начальник відділу благоустрою та санітарної очистки міста управління ЖКГ Віталій Вовненко.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах