У Шостці перевізникам, які купили нові автобуси, міськрада продовжить договори поза конкурсом

Конкурсні умови для перевізників, які обслуговують міські маршрути Шостки, зазнали деяких змін. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомила головний спеціаліст управління економіки Валентина Лисенко.

Згідно з Постановою Кабміну № 180 процедура проведення конкурсного відбору перевізників, які обслуговують автобусні маршрути загального користування, залишилася старою, але перелік документів змінився, став значно коротшим.

Тепер організатор конкурсу перевезень зобов’язаний провести конкурс не пізніше 45 календарних днів до дня закінчення терміну дії договору, раніше це потрібно було зробити за 90 днів до кінця терміну дії договору. Протокол засідання конкурсного комітету повинен містити результати поіменного голосування, тоді як раніше цієї вимоги не було. Рішення про результати конкурсного відбору та протокол засідання конкурсного комітету тепер зобов’язані бути опубліковані на офіційному сайті міськради.

Крім цього, надана можливість продовжити дію договору без конкурсу тим перевізникам, які працюють на автобусних маршрутах і оновили рухомий склад або придбали нові, більш комфортабельні автобуси.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах