У Шостці поліцію тероризував екс-військовий

Як розповіли в секторі комунікації Нацполіції у Сумській області, чоловік декілька разів телефонував правоохоронцям та говорив про замінювання стратегічно важливих об’єктів Шостки.

Для того, щоб вирахувати та затримати телефонного терориста, правоохоронцям знадобилося 30 хвилин.

Перше повідомлення полісмени отримали пізно вночі. Чоловік повідомив про замінювання місцевої військової частини. Пізніше надійшов ще один дзвінок. Анонім повідомляв, що вранці зірвуться деякі об’єкти у центрі Шостки. Зателефонувавши втретє, громадянин проінформував, що обіцяні об’єкти зірвуться через 30 хвилин.

“По тривозі були підняті всі оперативні служби. Оповіщенні керівники міста та підприємства, де міг бути вибух. Проте, через півгодини після першого дзвінка, анонімного «терориста» затримали”, – прокоментував  в.о. начальника Шосткинського відділу поліції Максим Мельніковський.

Телефонував у поліцію 31-річний житель Шостки, колишній військовослужбовець. Усі його повідомленням виявилися брехливими.

Як пояснив сам чоловік, напередодні він чимало випив та у такий спосіб вирішив показати своє негативне ставлення до подій у країні.

Зараз його затримали та помістили до ізолятору тимчасового тримання. За факом правоохоронці відкрили кримінальну справу. Тепер “мінеру” загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах