У Шостці реконструюють будівлю суду

Почалися роботи з реконструкції будівлі Шосткинського міськрайонного суду. Таку новину повідомила суддя-спікер Олена Прачук.

«Будівля нашого суду збудована ще в 1974 р. і з тих пір жодного капітального ремонту або нормального косметичного ремонту не проводилося», – зазначила вона.

Планується зробити прибудову до основної будівлі. Там будуть розміщуватися три зали судових засідань, кабінети суддів, кімнати для свідків, адвокатів і прокурорів. Також, згідно з нормами, з’являться камери для конвойованих осіб. Усього в будівлі буде 8 залів судових засідань. «Заплановано зробити і зал, який би забезпечував можливість брати участь у судових засіданнях людям з інвалідністю», – повідомила Олена Прачук.

Відвідувачів просять з розумінням поставитися до деяких незручностей у зв’язку з реконструкцією будівлі суду. Роботи проводить підприємство «Сумиоблагробуд», що стало переможцем тендеру, який проводила Державна судова адміністрація України. Вартість реконструкції будівлі Шосткінського міськрайонного суду складе близько 11 млн грн. Планується, що роботи будуть завершені протягом 2 років.

img_9683

img_9680

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах