У Шостці шукають злочинця з “банку”

Шосткінські поліцейські розшукують зловмисника, який, назвавшись працівником банку, ошукав місцеву 31-річну жительку. Повідомивши їй про заблокування банківської картки, незнайомець випитав секретну інформацію та спустошив рахунок жінки на 1 800 гривень.

Ввечері на мобільний 31-річної мешканки Шостки надійшло повідомлення про те, що її банківська картка заблокована. Стурбована повідомленням, вона вирішила перевірити інформацію і зателефонувала за вказаним номером телефону. Слухавку підняв чоловік, який назвався працівником банку. Останній розповів, що через підозрілі операції з її рахунком картку заблоковано. Він також повідомив, що задля її розблокування вона мусить назвати йому перші та останні цифри свого фінансового документу і секретні коди банківської картки з повідомлень, що їй надходитимуть. Вона це зробила. Після того на телефон жінки прийшло вже інше повідомлення про зняття з її рахунку 1800 гривень, про що вона одразу повідомила працівників поліції.

Наразі за даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці застерігають інших громадян від подібних аферистів та радять не звертати уваги на подібні повідомлення про заблокування банківських карт, а перевіряти інформацію виключно в установах банку. Не спілкуйтесь з незнайомцями, які називають себе банкірами та намагаються випитати ваші персональні данні або ж секретну інформацію по вашій банківській картці. В іншому разі – ризикуєте втратити свої заощадження, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах