У судах оскаржують тендери на ремонт “Романтики” і Театральної площі

Поки тривають ремонтні роботи на МЦ «Романтика» та Театральній площі, прокуратура в судах оскаржує законність проведення тендерів на ці найбільші об’єкти реконструкції. Чи вплинуть судові позови на хід робіт? На думку начальника міського УКБ Віталія Шилова, абсолютно немає.

«Ми і далі будемо продовжувати роботи, – стверджує чиновник. – У мене немає ніяких претензій до прокуратури. У нас постійно відбувається і вилучення документів, і звернення в суди, і ми з цього приводу ніколи не б’ємо на сполох і не кричимо на кожному розі. Причина цього проста. Було б дуже дивно, якби одного з найбільших розпорядників коштів в Сумській міськраді не перевіряли. Це цілком нормально. Якщо прокуратура вважає, що ми щось зробили неправильно, вони звертаються до суду. Ми ходимо на засідання, пояснюємо ситуацію. І поки немає рішення суду, зупиняти роботи не будемо. З’явиться рішення суду про розірвання договору, значить, будемо його виконувати і оголошувати новий тендер. А так у нас зараз розглядається шість справ. Це означає, що я на шести об’єктах повинен нічого не робити? .. »

Ставить під сумнів можливість припинення робіт і той факт, що по всіх об’єктах місто вже сплатило частину вартості їх ремонтів. Так, за реконструкцію Театральної площі вже заплатили близько 4 млн грн. (у договорі на цей рік – 7 млн, а всього – 13,5 млн грн.), за МЦ «Романтика» – близько 5 млн грн із виділених  9 млн.

Фото: ливнівку на Театральній площі облаштовують після того, як уже покладена плитка.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах