У Сумах 24 сім’ї другу добу мерзнуть через шантаж газовиків

24 сім’ї, які проживають в будинку на вул. Романа Атаманюка, 3, вже другу добу без газу і тепла (в будинку автономне опалення).

За словами жителя цього будинку Ігоря Кальченка, газ в будинку відключили 31 жовтня, пояснюючи заміною вентиля. Після заміни представники «Сумигазу» відмовлялися включити газ, поки вдома не будуть жителі всіх квартир.

Сьогодні, 1 листопада, всі мешканці будинку зібралися, зателефонували в «Сумигаз» з проханням провести підключення, але їм відмовили, пославшись на те, що у однієї з мешканок будинку – багатодітній матері – є заборгованість перед «Сумигаз», і поки вона  її не сплатить, весь будинок буде без газу.

Таким чином, «Сумигаз» змушує мешканців будинку вибивати борги зі своєю сусідки. При цьому у підприємства є юридична служба, яка не може не знати, що борги стягується в правовій державі в судовому порядку.

Мешканці будинку звернулися в поліцію, але та відмовилася виїхати на місце і зафіксувати неправомірні дії «Сумигазу», пославши сумчан до суду. Жителі подзвонили в мерію, там їм пообіцяли, що на місце виїде заступник мера Сум із питань ЖКГ Олександр Журба.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах