У Сумах активніше шукатимуть хлопців, які ухиляються від призову

Днями у Сумах відбулася нарада, присвячена організації виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

За інформацією міського військкомату, планове завдання для м. Суми складає 105 призовників, наразі до військових частин відправлено 36 юнаків. Усього ж підлягають призову більше 3,9 тисяч сумських хлопців віком від 20 до 27 років. З них близько 2,4 тисяч ухиляються від призову та перебувають у розшуку, або ж їх місцезнаходження не встановлене.

До військового комісаріату прибуло вже 843 особи, з яких майже 600 отримали відстрочку через навчання. З тих, хто потрапив на медкомісію, були визнані придатними до служби 36, ще близько 40 осіб проходять додаткове медичне обстеження.

Серед причин такої ситуації, за інформацією військового комісаріату, є відсутність значної кількості юнаків за місцем реєстрації та їх міграція. Тож потребує активізації робота з розшуку юнаків, які ухиляються від призову. Низькою залишається власне явка призовників, а також незадовільний стан їх здоров’я.

Осіння призовна кампанія завершується 30 листопада 2017 року.

Поділитися в соціальних мережах