У Сумах банкомати “Приватбанку” продовжують масово стояти без готівки

У Сумах досі не вирішена проблема з готівкою у банкоматах “Приватбанку”. У п’ятницю у центральній частині міста зняти гроші було практично неможливо, тому люди, почавши панікувати під впливом інформації про ймовірну націоналізацію фінустанови Коломойського, зверталися до банкоматів “Райффайзен банк Аваль”.

За вихідні ситуація дещо змінилася, але у різних мікрорайонах Сум, особливо у центрі, порожніми залишаються декілька десятків приватівських банкоматів (дякі з них без готівки стоять вже третю добу), тому сумчани стають у черги до працюючих, щоб не залишитися без коштів напередодні свята.

Ми дізналися, що в Сумах тимчасово не діють банкомати біля ЦУМу, автовокзалу, СНАУ, виставкового центру на Харківській та біля відділення за адресою Харківська, 4, біля “Європорту” на Прокоф’єва, біля ТЦ “Радіо системи”, вулиці Марка Вовчка,  на проспекті Лушпи (відділення №8 біля “Нової пошти” та АТБ), вулиці Супруна, Лінійній та ін.

Нагадаємо, люди почали массово почали знімати коштів із рахунків “Приватбанку”, після такого, як в центральних ЗМІ з’явилися чутки про націоналізацію банку.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах