У Сумах безробітним пропонують військові контракти

7 лютого відбувся інформаційний семінар для безробітних громадян з орієнтації на військову службу за контрактом за участі заступника військового комісара Сумського міського військового комісаріату підполковника Сергія Монукала, старшого офіцера відділення з добору в Сумській області Державної прикордонної служби України молодшого лейтенанта Олександра Вареника та заступника командира 6-ї гаубичної самохідно-артилерійської батареї 2-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону В/Ч А3091 у м. Бердичів лейтенанта Романа Нижника.

Учасники семінару ознайомилися з порядком відбору громадян на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, а також з умовами праці, грошовим забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, особливостями пенсійного та медичного забезпечення військовослужбовців, забезпечення соціальними гарантіями військовослужбовців та членів їх сімей.

Присутніх поінформували з військовими та цивільними професіями, які користуються попитом у військових частинах. Усіх бажаючих поповнити лави Збройних Сил України запросили до військового комісаріату для подальшої співбесіди.

Поділитися в соціальних мережах