У Сумах чоловік зафарбовував дорожню розмітку

На вулиці Горького екіпаж патрульних помітив чоловіка, який навприсядки сидів посеред проїжджої частини. Наблизившись, патрульні виявили, що він чорною фарбою замальовує дорожню розмітку 1.1.

Поліцейські зупинилися та попрохали громадянина підійти до краю проїжджої частини. 32-річний чоловік встиг зафарбувати близько 4 метрів розмітки. Свої дії він пояснив тим, що раніше на дорозі була нанесена переривчаста лінія розмітки, а тепер нанесли суцільну лінію, яка не дає можливості миттєво переткнути дорогу в тому місці.

Провели з чоловіком профілактичну роботу та повідомили, що для цього керманичу слід проїхати близько 100 метрів, де здійснити розворот, а потім повернутися до місця призначення. Також патрульні склали на нього протокол за ст. 139 (пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення) КУпАП та склали припис щодо відновлення дорожньої розмітки.

Санкція статті передбачає штраф у розмірі 340 гривень або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин.

Поділитися в соціальних мережах