У Сумах чотири рази за добу розливали ртуть

10 квітня о 12:35 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що розбився медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир 9-поверхового житлового будинку по вул. Г. Кондратьєва в м. Суми. На місце події було направлено відділення чергового караулу 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як з’ясувалося, термометр випадково розбила донька господарки однієї з квартир. Після прибуття на виклик рятувальники зібрали близько 2 г розлитої ртуті та провели демеркуризацію оселі.

Того ж дня о 18:24 надійшла інформація про розбитий медичний термометр за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи.

А через 15 хвилин о 18:39 до рятувальників звернулися з проханням провести демеркуризацію у багатоквартирному житловому будинку на вул. Супруна.

Уже о 19:48 на лінію екстреного виклику 101 повідомили про ще один випадок із розбитим термометром в багатоповерхівці по вул. Н. Сироватська у м. Суми. Працівники Служби порятунку прибули на виклик, зібрали ртуть та провели демеркуризацію помешкання.

“Пам’ятайте: ртуть – отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. У жодному разі не викидайте прилади зі ртуттю у сміттєві баки – це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами”, – говорять рятувальники.

Поділитися в соціальних мережах