У Сумах – дві нові вулиці

Сумські депутати затвердили Реєстр назв вулиць (площ, провулків і т. ін.) на території Сум. Це було необхідно зробити через внесення в нього двох нових вулиць – Оксамитової і Європейської (у районі обласної станції юннатів), щоб люди, які живуть на них, змогли зареєструвати право власності на майно.

Також у реєстрі було зроблено уточнення, що стосується провулка Весняного. До реєстру назв вулиць м. Суми він був внесений як «Весняний» (знаходиться в межах провулка Кленового, вул. Наукової та Іподромної в районі Веретенівки). Але у більшості місцевих жителів всі документи оформлені на адресу «провулок Весінній», у чотирьох – на «Весняний», а одного місцевого жителя взагалі привласнили замість «Весінній» або «Весняний» адресу «Осінній», який знаходиться далі.

Через розбіжності в адресах у багатьох жителів були проблеми із субсидіями і оформленням права власності. Тому тепер у реєстрі визначено єдину назву провулка – «Весінній» (хоча з точки зору української мови, це помилка…).

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах