У Сумах евакуювали жителів 5-поверхівки

25 квітня о 15:59 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання балкона квартири в 5-поверховому житловому будинку на вул. К. Зеленко в Сумах.

Дзвонили сусіди. На місце події було направлено черговий караул 2-й державної пожежно-рятувальної частини. Уже за 5 хвилин пожежники прибули на виклик. Вони встановили, що горіння відбувається на балконі квартири на третьому поверсі будинку. Сходовий майданчик і сусідні з осередком пожежі приміщення, а також верхні поверхи були сильно задимлені. У зв’язку з цим рятувальники вивели в апаратах для захисту органів дихання двох літніх жителів третього поверху (чоловіки 1936 і жінку 1948 народження), які кликали на допомогу зі своїх балконів.

Також була проведена евакуація 5 літніх жителів верхніх поверхів у безпечне місце на вулицю. Паралельно відбувалося гасіння пожежі з вулиці (за допомогою ручної висувної драбини) і в квартирі. Через сильне задимлення в будинку пожежникам довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання. Існувала загроза розповсюдження полум’я на інші кімнати квартири, а також на сусідні балкони. О 16:18 пожежники локалізували загоряння, о 16:27 – ліквідували.

Усього на гасіння було залучено 9 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Поділитися в соціальних мережах