У Сумах фінішуватиме міжнародна факельна естафета

Маршрут Міжнародної естафети «Всесвітній біг світу заради гармонії» пролягає через Лебединський і Сумський райони. Захід стартував 18 червня у Запоріжжі.

Учасники естафети запланували подолати близько 900 кілометрів через Запорізьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Кіровоградську, Черкаську, Полтавську області та фінішувати 28 червня в Сумах.

Більше 25 чоловік із різних куточків України несуть палаючий факел як символ дружби і взаєморозуміння між народами. До естафети можуть приєднуватися всі бажаючі, незалежно від віку. Суми учасники відвідають о 11:25. Долучитися до них можна в цей час в районі аеропорту і разом пробігти вулицями Герасима Кондратьєва, Петропавлівської до скверу імені Т. Г. Шевченка.

За словами організаторів заходу, в Україні естафета проводиться з 1991 року. Вона сприяє популяризації здорового і активного способу життя шляхом залучення всіх бажаючих до активних занять фізичною культурою і спортом. За цей час учасники подолали понад 52 000 кілометрів, побувавши у всіх областях нашої країни.

Урочистий фініш естафети відбудеться 28 червня в сквері імені Т. Г. Шевченка о 13:00.

Поділитися в соціальних мережах