У Сумах хочуть ввести обов’язкову реєстрацію тварин

“Обов’язкова реєстрація тварин для зменшення та регулювання чисельності бездомних тварин” – електронну петицію такого змісту зареєструвала Юлія Подоляка.

“Шановні сумчани , гості міста і люди не байдужі до проблеми бездомних тварин! Просимо Вас підтримати цю петицію як перший і вагомий крок в регулюванні чисельності бездомних тварин гуманним способом який з успіхом використовується як у багатьох країнах світу та і у нас в Україні.

Пропонуємо ввести обов’язкову реєстрацію тварин на платформі міжнародного ресурсу animal-id.info (https://animal-id.info/ua/).

Що це дає :

Муніципальні програми ідентифікації та реєстрації тварин

На базі платформи animal-id.info створюються міські реєстри з метою:

– моніторингу та обліку кількості тварин у місті

– зменшення чисельності безпритульних тварин

– швидкого повернення тварин, що загубилися

– підтримки громадських ініціатив щодо захисту тварин

– контролю за здійсненням вакцинації тварин (зокрема від сказу)

– покращення санітарно – епідеміологічної ситуації в місті

– та інших дії, спрямованих на розвиток комфортного співіснування тварин та місцевих мешканців.

Ця система з успiхом вже впроваджена i працює в таких мiстах України як: Київ, Рівне, Львів, Бердянськ, Чернівці, Івано-Франківськ, Одеса, Житомир, Кривий ріг, Чернігів і інші.

Відповідно до рекомендацій ICAM, початковим етапом будь-яких проектів, спрямованих на забезпечення благополуччя бездомних тварин, являється підрахунок їх чисельності. Реальна картина дозволить належним чином оцінити ситуацію, розробити стратегію і знайти оптимальні способи гуманного рішення проблеми, врахувати загрози і спрогнозувати результати. На основі методики WSPA було розроблене унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке істотно спрощує роботу волонтерів і координаторів. За допомогою мобільного застосування волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з gps міткою її перебування і додати візуальний опис.

Та обов’язкове введення жетонів для ідентифікації тварин з попередньо погодженою унікальною нумерацією. На кожному жетоні має бути чітко прописаний його унікальний порядковий номер та посилання на ресурс animal-id.info.

Необхідно пам’ятати, що про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами”, – йдеться в електронній петиції.

Підтримати таку пропозицію – тут.

Поділитися в соціальних мережах