У Сумах хочуть заборонити гральний бізнес

Незаконне ведення грального бізнесу – один з небезпечних злочинів у сфері господарської діяльності. Ще у 2009 році Верховна рада прийняла Закон “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Незважаючи на правову заборону, гральні заклади продовжують і далі функціонувати, у тому числі й нелегально під виглядом Інтернет-кафе та покерних клубів.

Законодавці власноруч створили юридичну лазівку для нелегалів — відокремили з грального бізнесу лотереї, не давши їм ані визначення, ані передбачивши механізми їхнього регулювання. І ось під вивісками “Лото” або навіть “Державна лотерея”, що майоріють скрізь — у великих містах і дрібних селах, ховаються ті самі нелегальні гральні зали автоматів.

“Представники громади м. Суми, якім не байдужа доля нашого міста, бажають закриття цих так званих гральних закладів за допомогою міської адміністрації, що має право на офіційному рівні заборонити цей нелегальний гральний бізнес в м. Суми.

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2259447-zaborona-gralnogo-biznesu-a-viz-i-nini-tam.html

На підставі вищевикладеного, пропоную провести громадські слухання щодо доцільності існування в м. Суми закладів під вивесками “Лото”, “Державне лото” “Космолот” та інші, та в майбутньому прийняти рішення про заборону вищевказаних закладів на території м. Суми взагалі”, – пише автор електронної петиції Володимир Шевченко.

Підписати петицію – за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах