У Сумах хочуть зменшити вживання тютюнових виробів

Григорій Кальченко зареєстрував електронну петицію “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”.

“Згідно закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» прошу розмістити у місцях (підземних переходах, на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів) та закладах, де куріння заборонено, наочну інформацію, яка складається з графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: “Куріння заборонено!”.

А у відповідності до статті 9 закону органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції сприяють вирішенню питань фінансового та матеріально-технічного забезпечення заходів і робіт, спрямованих на обмеження вживання тютюнових виробів, а також зменшення їх шкідливого впливу на здоров’я населення, у тому числі щорічно при формуванні відповідних бюджетів. Відповідно до закону установіть, будь ласка, знаки, які забороняють паління в громадських місцях, а саме в підземних переходах та на зупинках громадського транспорту”, – йдеться у петиції.

Віддати свій голос за таку пропозицію можна за посиланням.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах