У СУМАХ ІНОЗЕМЕЦЬ ВИСАДЖУЄ КВІТИ

Мешканець Сум за 10 років висадив у місті тисячі кущів та дерев. Своїми силами він взявся за благоустрій міста, до якого приїхав з Азербайджану. Попри те, що його клумби нерідко псують вандали, чоловік продовжує займатися улюбленою справою.

У пошуках роботи 10 років тому Самір Маммадлі приїхав з Азербайджану до України. Оселився в Сумах, згодом до  чоловіка приєдналася його родина. На новому місці відкрив торгову ятку. Її видно здалеку, бо прикрашає її синьо-жовтий стяг та кущі чорнобривців. Починав з невеликою клумби навколо крамнички.

Найбільше 50-тирічний чоловік пишається саме чорнобривцями. Таких кущів тут кілька тисяч. Таку традицію Самір Маммадлі привіз із батьківщини. У їхній родині кожен щороку повинен  висадити щонайменше одне дерево.

“Важкого нічого немає, кожна людина, якщо вирішить, годину в тиждень: прибирання будинку, благоустрій, всі справи там … принести з дачі два-три кущі квітів і ви знаєте скільки в місті мільйонів квітів з’явиться”, – говорить Самір Маммадлі.

До озеленення мікрорайону долучились і місцеві.

“Я пам’ятаю, що тут був бруд, що не було ні клумб, ні доріжок. Самір сам все зробив своїми руками. Ну, ми чим можемо помагачем звичайно. Ну в основному це його заслуга. Він сам і бордюри завозить і плитку сам шукає”, – говорить мешканець  Сум Тимур Вірьовкін.

Тепер Самір Маммаді мріє озеленити та прикрасити й інші спальні райони міста. До акції закликає небайдужих:

Поділитися в соціальних мережах