У Сумах із другої спроби обиратимуть шефа рибного патруля

26 грудня повторно стартував прийом документів для конкурсного відбору на посаду керівника до рибоохоронного патруля у Сумській області, повідомляється на сайті Державного агентства рибного господарства України.

На початку листопада було оголошено конкурс на посади керівників рибоохоронного патруля до 7 регіонів України, в тому числі, Вінницького та Сумського. Проте, кандидати до цих областей не пройшли конкурсний відбір. Тож конкурс оголошено повторно.

«Ми запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства та хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, ефективні люди», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на території всієї України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля».

Поділитися в соціальних мережах