У Сумах камери відеоспостереження показують погоду

Питання фінансування силових структур неодноразово піднімалося керівництвом Сумської Нацполіціі і регулярно розглядалося депутатами Сумської міськради. Попри це, фінансування, на думку самих поліцейських, фактично не перевищує 20% від необхідного обсягу, що в свою чергу іноді є перешкодою для виконання професійних обов’язків на високому рівні.

Так, «больовими точками», за словами начальника міськвідділу поліції у Сумах, протягом декількох років залишаються камери відеоспостереження і кнопки миттєвого реагування. Для порівняння, в Чернігові на території міста функціонує 40 камер, в Тернополі – 200, при цьому бюджет міст значно поступається сумському.

«З 9 камер відеоспостереження, які встановлені в 2015 році, 8 не відповідають технічним вимогам. Дуже низьке розширення не дозволяє передати картинку нормальної якості. Замість автомобіля, що рухається, монітор показує точку, яка світиться», – звертає увагу Павло Карабута.

На останній сесії з необхідних 2 млн 381 тис. грн, про які заявляв начальник патрульної поліції м Суми Андріан Горбачевський на засіданні депутатської комісії з питань соціально економічного розвитку, депутати, за рекомендацією профільної комісії, виділять тільки 855 тис. грн . Але гроші будуть надходити частинами, у міру наявності їх в міському бюджеті. Перші 300 тис. грн обіцяють в червні.

Але і ця сума вже розписана: на ремонт службових транспортних засобів витратять 95 тис. грн, на ремонт приміщень – трохи більше 150 тис. грн, і тільки 7, 5 тис. грн підуть на закупівлю відеореєстраторів і камер для автомобілів патрульних поліцейських.

Джерело: http://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах