У Сумах лікарка ганялася за пацієнтом

Подія трапилась у лікарні на вулиці Марко Вовчок.

Патрульні отримали повідомлення про крадіжку мобільного телефону. Зі слів потерпілої, вона поставила свій телефон на зарядку та почала здійснювати прийом пацієнтів. В один момент, коли лікар заповнювала документи, її пацієнт неочікувано встав та пішов у напрямку виходу з кабінету. Саме тоді вона і побачила в його руці свій телефон. Заявниця побігла за ним з вимогою віддати її власність, однак чоловікові вдалося втекти.

Отримавши прикмети зловмисника, поліцейські почали його пошуки. Обслідуючи прилеглу територію, охоронці порядку вирішили зателефонувати на викрадений телефон, і, як не дивно, слухавку взяв чоловік. Під час розмови злочинець обмовився та повідомив своє місце знаходження, яке було неподалік лікарні.

Оперативно відреагувавши на інформацію, інспектори затримали 32-річного чоловіка. Під час поверхневої перевірки патрульні виявили у нього викрадений телефон Samsung. Сам же горе-зловмисник пояснив, що прийняв телефон потерпілої за телефон своєї дружини, тож і вирішив забрати його, а біг тому, що дуже поспішав.

Потерпіла упізнала чоловіка. Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

20228637_503933973288613_6494808273784395750_n

Поділитися в соціальних мережах